O THAJSKÉ MASÁŽI

Thajská masáž pracuje na rozdíl od klasické masáže, kde je kladen důraz na jednu či více svalových skupin, s celým tělem. Jedná se o jeden z východních stylů přístupu ke zdraví, takže nikoho nepřekvapí, že se jedná o přírodní celostní cestu. Klade důraz jak na fyzickou stránku, tak i na tu duchovní.  Při thajských masážích se pracuje s energetickými dráhami těla, jichž je v těle nespočet. Díky různému tlaku a různorodým protahujícím cvikům dochází ke spuštění samoozdravných procesů těla, k jeho protažení a celkovému uvolnění.

Přesto, že by se člověk mohl domnívat, že tato metoda masáží pochází přímo z Thajska, zrodila se v Indii. V Thajsku byla však rozvíjena tamními mistry po dobu několika staletí. Existují dva základní směry thajských masáží. Severní a jižní. Jižní směr pochází z Bangkoku. Jedná se o nejvíce rozšířený styl. Je více dynamický a často pro Evropana i bolestivý. Severní styl, který praktikujeme v Jinothaii vyznává mírnější techniky, práci s energetickými dráhami a plynulé uvolňování.

Co vám thajská masáž přinese a jak vás uvolní?

Léčebný přínos thajských masáží má velmi široké spektrum. Pomáhá s bolestmi zad a svalstva, uvolňuje po fyzické námaze, dopřává tělu celkovou regeneraci, zbavuje psychického napětí, stresu, pomáhá s cirkulací krve. Masáž je zpravidla zakončena masáží hlavy, tudíž je vhodná i pro osoby trpící migrénami. Thajská masáž není vhodná stejně jako jakákoli jiná masáž při nachlazení, začínající viróze pro čerstvé poúrazové stavy, při poranění kůže, pacienty s osteoporózou, křečovými žilami, při zranění kůže nebo při onemocnění rakovinou. Je to proto, že masáž urychluje proudění krve v těle a mohlo by dojít k urychlení průběhu nemoci.

Délka masáže

Evropská uspěchaná hlava a klasické pojetí masáže trvající půl hodiny až hodinu bude mít pravděpodobně problém s délkou thajské masáže. Masáž je chvíle, kterou věnujeme sami sobě, nemělo by se na ni tudíž spěchat. Komu jinému věnovat svůj drahocenný čas než sám sobě? Nepočítejte s rychlou masáží, která je hotová za 30 minut. Uvádí se, a my s tímto faktem naprosto souhlasíme, že minimální vhodná délka thajské masáže by měla být min. 90 minut. Z tohoto důvodu také v naší nabídce nenajdete kratší masáž než hodinu a půl.


Těšíme se na Vás!


Kontakt

 +420 777 931 997

 radka@jinothai.cz

Otevírací doba

 Dle objednání

 

 Facebook Jinothai

Napište nám

Chcete se objednat, koupit poukaz nebo máte dotaz? Napište nám a my se vám obratem ozveme.

* Povinné pole