JAK TO U NÁS PROBÍHÁ?

U nás v Jinothai zažijete bezbolestnou příjemnou masáž na míru Vašich potřeb.


Před návštěvou doporučujeme alespoň dvě hodiny nejíst. Potom, co k nám dorazíte, dáme vám chvíli na vydechnutí, zklidnění a naladění se na odpočinek. Jedná se přece jen o práci s energií – vaší energií, proto je kladena velká důležitost na zklidnění mysli a koncentraci. Požádáme Vás, abyste vypnuli telefon. Pokud možno opravdu vypnuli (i vibrace ruší). Krátce probereme, co vás čeká, váš zdravotní stav a potíže, se kterými případně na masáž přicházíte. Podle toho masáž uzpůsobíme k vaší maximální spokojenosti.

V současné době nabízíme klasickou thajskou masáž, tudíž budete oblečeni po celou dobu masáže. Poté, co se převléknete, následuje mytí nohou. Nelekejte se, je to starý „rituál“, který zahajuje masáž a jedná se o první kontakt s klientem. Poté už se přesunete na futon, který je pohodlný a dostatečně velký, aby se na něj vešel i basketbalista s výškou 210 cm.

Rituál masáže vždy zahajuje i ukončuje krátká modlitba maséra, kterou klient asi ani nezaznamená. Poté už se začíná od nohou. Bude tomu tak i v případě, že přijdete například s bolestí zad. Thajská masáž vychází z harmonizace celého těla a z myšlenky, že vše souvisí se vším a vše je propojeno. Poté už se můžete oddávat masáži. Lehkými či hlubšími tlaky a stlačováním bodů na vašich energetických drahách se budeme snažit odstranit bloky a celé tělo harmonizovat a naladit do rovnováhy a klidu. Jsme však zastánci teorie – vlastně i praxe, že thajská masáž není mučení. Praktikujeme u nás „Severní školu thajské masáže“, která je oproti té jižní celkově jemnější a používá plynulých pohybů vedoucích k uvolnění. Po skončení masáže si můžete ještě chvíli poležet, převléci se a dát si něco na doplnění tekutin na naší pohovce, než se pozvolna navrátíte do „běžného světa“.


Těšíme se na Vás!Kontakt

 +420 777 931 997

 radka@jinothai.cz

Otevírací doba

 Dle objednání

 

 Facebook Jinothai

Napište nám

Chcete se objednat, koupit poukaz nebo máte dotaz? Napište nám a my se vám obratem ozveme.

* Povinné pole